AKTUALNOŚCI

Rekrutacja otwarta! Zapisz się do IV edycji Szkoły Odpowiedzialności Cyfrowej NGO!

13 marca 2023

Reprezentujesz organizację pozarządową lub współpracujesz na co dzień z NGO? Zgłoś się do kolejnej edycji „Szkoły Odpowiedzialności Cyfrowej NGO”!

Ta edycja przeznaczona jest dla organizacje o charakterze strażniczym. Udział w projekcie jest w pełni za darmo. Celem szkolenia jest rozwój kompetencji, które pozwolą Wam na podniesieniem jakości funkcjonowania w sieci. Zdobędziecie wiedzę i umiejętności z zakresu edukacji medialnej, krytycznego myślenia, weryfikowania źródeł informacji, bezpiecznego funkcjonowania w przestrzeni internetowej i wielu innych zagadnień.

Aby wziąć udział w czwartej edycji Szkoły Odpowiedzialności Cyfrowej NGO, wypełnij poniższy formularz rejestracyjny. Znajdziesz go TUTAJ.

Zapisy trwają do 30 kwietnia 2023 roku. Liczba miejsc ograniczona, więc jeśli chcesz wziąć udział – zapisz się już dziś!

Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Demagog.
Projekt został objęty patronatem portalu ngo.pl
Projekt „Szkoła Odpowiedzialności Cyfrowej NGO” realizowany z dotacji Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.