AKTUALNOŚCI

Ostatni zjazd III edycji SOC NGO

23 lutego 2023

Za nami ostatni zjazd III edycji Szkoły Odpowiedzialności Cyfrowej SOC NGO, który odbył się w dniach 17-19 lutego w Toruniu. Po raz kolejny na uczestników zjazdu czekała spora dawka wiedzy, tym razem z zakresu modułu „Twórczość”.

Uczestnicy wydarzenia spotkali się w piątek przy wspólnej kolacji w Hotelu Filmar. Była to idealna okazja, aby porozmawiać i powspominać dotychczasowe spotkania.

W sobotę 18 lutego spotkanie przeprowadziła Sara Smyczek-Gołębiewska – prawniczka z pasją do tworzenia, która specjalizuje się w obszarze praw autorskich. Przybliżyła uczestnikom zagadnienia dotyczące prawa autorskiego, plagiatu, a także tworzenia umów. W niedzielę 19 lutego uczestnicy spotkali się z Joanną Cieślak-Ospalską – profesjonalistką w zakresie marketingu online, mediów społecznościowych oraz wystąpień publicznych. Wprowadziła uczestników w tajniki tworzenia treści kreatywnych oraz mediów społecznościowych. Było to ostatnie spotkanie stacjonarne, jednak to jeszcze nie koniec! W następnym etapie uczestnicy SOC NGO wspólnie opracują rekomendacje dla organizacji pozarządowych, które dotyczyć będą odpowiedzialnego działania w sieci.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom III edycji Szkoły Odpowiedzialności Cyfrowej SOC NGO oraz partnerowi projektu, którym jest Stowarzyszenie Demagog. Mamy nadzieję, że zdobyta na warsztatach wiedza oraz znajomości będą owocowały w przyszłości dobrymi projektami. 

Partner projektu Stowarzyszenie Demagog

Projekt został objęty patronatem portalu ngo.pl

Projekt „Szkoła Odpowiedzialności Cyfrowej NGO” realizowany z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.