POWRÓT DO RZETELNOŚCI? CZY JEST MOŻLIWY?

I Kongres Debaty Publicznej

To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które zgromadzi osoby i instytucje zainteresowane stanem debaty publicznej i mediów w Polsce. Kogres Debaty Publicznej organizaowany jest przez Instytut Dyskursu i Dialogu z okazji 5-lecia istnienia fundacji i odbywać się będzie raz na 3 lata. Pierwsza edycja organizowana jest pod hasłem: „Powrót do rzetelności? Czy jest możliwy?” Zapraszamy do zgłaszania się do czynnego udziału w tym wydarzeniu zarówno naukowców jak i aktywistów z całego kraju. 

Zapraszamy do zgłaszania się do udziału w I Kongresie Debaty Publicznej. Można wygłosić referat w 1. z 4 obszarów tematycznych:

ZGŁOSZENIE NA KONGRES

Wysokość opłaty za udział zależy od tego w jakich elementach kongresu i w jakiej formie chcesz wziąć udział. Zaznacz wszystkie, w których chcesz wziąć udział. 

Chcesz zostać PARTNEREM KONGRESU?

Jeżeli chcesz wesprzeć nasze działania, a przy okazji wypromować prowadzoną przez siebie działalność (np. biznesową), to zostań partnerem kongresu! Zobacz jakie korzyści zyskasz w każdym z pakietów i wybierz najdogodniejszy: