AKTUALNOŚCI

Zjazd wolontariuszy INDID! – grudzień 2023

9 stycznia 2024

Ale to był weekend!

W dniach 15-17 grudnia 2023 odbył się zjazd wolontariuszy INDID. Spotkaliśmy się w Warszawie, aby wspólnie po dobrze wykonanej pracy w ramach konferencji “ZakopMY topory wojenne w mediach!” móc się wspólnie zintegrować, a także poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje. Zjazd rozpoczął się wspólną kolacją w czwartkowy wieczór. Piątek poświęcony był warsztatom, które przeprowadziła Barbara Chruślicka. Zajęcia z Barbarą obejmowały zarówno facylitacje działań wolontariuszy w teamach, jak i warsztaty z postawy asertywnej.

W sobotę wszyscy razem odwiedziliśmy siedzibę redakcji Wirtualnej Polski – mogliśmy się dowiedzieć, jak wygląda praca od kuchni, jakie są zasady organizacyjne i kultura pracy w WP. Podsumowaniem była wspólna kolacja w Singers, gdzie obok wyśmienitych posiłków była przestrzeń na szczyptę tańca, a także karaoke.

Czas z wolontariuszami zawsze generuje niesamowite wspomnienia. Dziękujemy za Waszą obecność i aktywne uczestnictwo w przygotowanych dla Was aktywnościach.

Zjazd zorganizowano w ramach projektu “Wolontariat z efektem WOW, czyli INDID 2.0” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu Korpus Solidarności.

fot. Martyna Tymrowska, Sara Smyczek-Gołębiewska, Marta Błażejewska, Andżelika Sochacka