AKTUALNOŚCI

Podajemy dalej “IV Władzę”

28 maja 2024

Umiejętność rozpoznawania dezinformacji i świadome analizowanie przekazów medialnych to bardzo ważne aspekty bycia częścią społeczeństwa informacyjnym. Każdego dnia docierają do nas informacje z wielu źródeł, niektóre z nich często okazują się być nieprawdziwe i zmanipulowane.

Jaki INDID chcemy zwiększać Waszą świadomość dotyczącą działania mediów. Dlatego we współpracy ze Stowarzyszeniem niemarudni.pl, Superbelfrzy, i Zespołem Szkół im. Stanisława Staszica w Pile organizujemy warsztaty z edukacji medialnej! Tym razem nasi odbiorcy to Edukatorzy i Edukatorki współpracujący z młodzieżą.

W maju odwiedziliśmy takie miasta jak:
Gorzów Wielkopolski, Kraków, Sosnowiec, Gdańsk, Piła i Toruń.

Każda osoba, która wzięła udział w warsztatach otrzyma egzemplarz gry planszowej “IV Władza”, a kolejnym etapem będzie przeprowadzenie samodzielnych warsztatów z wykorzystaniem tego narzędzia.

Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie!

Spotkanie zrealizowaliśmy jako jeden z partnerów projektu KA 154 “Bądź świadomy, zaangażowany, krytyczny” vol.2!, którego liderem jest Stowarzyszenie niemarudni.pl. Partnerem projektu są również Superbelfrzy i Zespół Szkół i. Stanisława Staszica w Pile.