AKTUALNOŚCI

Ostatni zjazd SOC NGO!

25 października 2023

Szkoła Odpowiedzialności Cyfrowej NGO za nami!
W miniony weekend spotkaliśmy się w Krakowie z uczestnikami IV edycji SOC NGO. Był to już ostatni zjazd zarówno w tej edycji, jak i w całym projekcie!

2 dni przepełnione efektownymi szkoleniami, integracja i spacery po krakowskich uliczkach zapewniły nam naprawdę dobre wspomnienia.
Klasycznie rozpoczęliśmy w piątek wspólną kolacją w Q Hotel w Krakowie . Sobotnie szkolenia dotyczyły zagadnień z modułu Twórczość, a dokładniej – prawnych aspektów odpowiedzialnego działania w sieci. Tego dnia szkolenia przeprowadziła Sara Smyczek-Gołębiewska.
Dzień ten zwieńczony został uroczystą kolacja w restauracji Boscaiola.
Niedziela przeznaczona została na szkolenie prowadzone przez Joanne Cieślak-Ospalską. tego dnia uczestnicy mieli okazję zgłębić tajniki działania social mediów.

Kolejnym etapem szkolenia będzie opracowanie przez uczestników rekomendacji dotyczących odpowiedzialnego działania w sieci. #staytuned !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że projekt wniósł dla Was wiele wartości dodanych!
Dziękujemy Stowarzyszeniu Demagog za współrealizację Szkoły Odpowiedzialności Cyfrowej NGO! Był to niesamowity projekt i mamy nadzieje, że nie ostatni, który zrealizowaliśmy wspólnymi siłami!
___
Partnerem projektu jest Stowarzyszenie Demagog
Projekt został objęty patronatem portalu ngo.pl
Projekt „Szkoła Odpowiedzialności Cyfrowej NGO” realizowany z dotacji programu Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

fot. Andżelika Sochacka