Szkolenie w Krakowie!

Zapraszamy na szkolenia, które odbędą się w Krakowie na AGH (Wydział Humanistyczny) przy ul. Gramatyka 8a. Trzy terminy!

Do wyboru są trzy terminy:

 

25 kwietnia (poniedziałek) w godzinach 12:15-13:45 – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Humanistyczny (Budynek D-13, sala 120)

 

25 kwietnia (poniedziałek) w godzinach 14:00-15:30 – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Humanistyczny (Budynek D-13, sala 120)

 

26 kwietnia (wtorek) w godzinach 9:40-11:10 – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Wydział Humanistyczny (Budynek D-13, sala 129)

 

Prowadzącym szkolenia będzie Mateusz Bartoszewicz:

 

Aby zapisać się na szkolenie kliknij w grafikę na dole i zostaniesz przekierowany/a do systemu INDUŚ, w którym dokonujemy rejestracji na szkolenia. Rejestrując się na szkolenie będziesz poproszony/a o nadanie nick-a w systemie. Wybierz wówczas po prostu swoją nazwę użytkownika.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Lepiej rozmawiajMY i zmieńMY media na DOBRE!”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.