Szkolenia w Wałbrzychu

Zapraszamy na szkolenia, które odbędą się w Wałbrzychu na Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa przy ul. Zamkowej 4. Trzy terminy!

Do wyboru są trzy terminy: 

 

21 kwietnia (czwartek) w godzinach 9:45-11:15 – Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa, sala 120 w budynku A (ul. Zamkowa 4)

 

21 kwietnia (czwartek) w godzinach 11:30-13:00 – Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa, sala 120 w budynku A (ul. Zamkowa 4)

 

21 kwietnia (czwartek) w godzinach 13:15-14:45 – Państwowa Uczelnia Angelusa Silesiusa, sala 120 w budynku A (ul. Zamkowa 4)

 

Prowadzącym szkolenia będzie Mateusz Bartoszewicz:

 

Aby zapisać się na szkolenie kliknij w grafikę na dole i zostaniesz przekierowany/a do systemu INDUŚ, w którym dokonujemy rejestracji na szkolenia. Rejestrując się na szkolenie będziesz poproszony/a o nadanie nick-a w systemie. Wybierz wówczas po prostu swoją nazwę użytkownika.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Lepiej rozmawiajMY i zmieńMY media na DOBRE!”. Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.