Andrzej Stankiewicz z nagrodą Dobrego Dziennikarza 2020!

Przyznaliśmy nagrodę Dobrego Dziennikarza 2020! Laureatem nagrody został dziennikarz Onetu Andrzej Stankiewicz.

Statuetka została wręczona podczas konferencji „Gali Dobrego Dziennikarstwa” 15 grudnia 2020 roku. To niesamowita chwila dla Instytutu Dyskursu i Dialogu oraz portalu DobrzyDziennikarze.pl, ponieważ pomimo pandemii i braku możliwości organizacji Gali stacjonarnie – możliwe było przeprowadzenie streamingu na żywo dzięki sprzętowi zakupionemu ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 w ramach zadania “Dobry. Lepszy. INDID!!”. Relację z Gali można zobaczyć na naszym fanpage’u na Facebooku tu: 

RELACJA Z GALI

Nagrodę wręczamy co roku dziennikarzowi, który w swojej pracy wyróżnił się w sposób szczególny przestrzeganiem zasad etyki dziennikarskiej. Ten zawód to nie tylko przekazywanie informacji, ale też kształtowanie postaw i wywieranie wpływu na postrzeganie otaczającego nas świata. Dziennikarze nie są oderwani od problemów dnia codziennego, wpływów i złożonych relacji politycznych, biznesowych i towarzyskich. Chcemy nagradzać tych, którzy w tych wszystkich zawiłościach nie tracą tego co najważniejsze i przestrzegają kodeksu etyki dziennikarskiej, przekazują informacje rzetelnie i z poszanowaniem tematu i odbiorcy. Wraz z portalem DobrzyDziennikarze.pl takie artykuły i takich dziennikarzy będziemy doceniali. W zeszłym roku uhonorowaliśmy Janusza Schwertnera, a w tym – jego kolegę redakcyjnego Andrzeja Stankiewicza.

Gratulujemy serdecznie Zwycięzcy! Mamy nadzieję, że niebawem uda nam się przekazać mu statuetkę osobićie. Póki co zobaczcie co powiedział podczas odbierania nagrody online:

KONTAKT

 

Instytut Dyskursu i Dialogu
ul. Świętej Katarzyny 5/3, 87-100 Toruń

TEL. 509143332
biuro@indid.pl

 

Jeśli chcesz się z nami spotkać i porozmawiać, nie wahaj się, napisz do nas!