Kup „Czwartą Władzę”!

Nadszedł moment długo wyczekiwany przez wszystkich fanów planszówek! Wreszcie można kupić wydaną przez nas grę planszową „Czwarta Władza”.

Jest to gra, mająca na celu pokazanie realnych mechanizmów funkcjonujących w mediach. Gracz wciela się w rolę Redaktora Naczelnego jednej z pięciu redakcji i musi decydować o tym, które newsy będą nagłaśniane w najbardziej gorącym okresie przed wyborami parlamentarnymi. Tylko od niego zależy czy promowane będzie dobre i etyczne dziennikarstwo czy raczej manipulacje, fake newsy lub propaganda. Wszystko jednak ma swoje konsekwencje…

Gra jest niezwykle emocjonująca i umożliwia wiele strategii jej rozgrywania. Oprócz tego jej ważnym elementem jest także wymiar edukacyjny, który wprowadzony jest do gry za pomocą quizu pojawiającego się naprzemiennie z działaniami o charakterze taktycznym. Poprawne odpowiedzi znacznie zwiększają szanse na zwycięstwo!

Fot. Sonia Tlili

Aby złożyć zamówienie na grę wypełnij poniższy formularz:

Sprzedaż gry
Deklaruję chęć kupienia gry planszowej "IV Władza" i zobowiązuję się do opłacenia faktury wystawionej na podstawie poniższych danych.
Gra sprzedawana jest przez fundację Instytut Dyskursu i Dialogu w ramach prowadzenia odpłatnej działalności pożytku publicznego, bez generowania zysku.
Deklaruję, że pokryję koszty wysyłki paczkomatem inPost (konkretny koszt zależny jest od wielkości przesyłki - przy zamówieniu 1. egzemplarza około 15 PLN)
Jeśli Twojego paczkomatu nie ma na wskazanej liście spróbuj go znaleźć za pomocą tego linku: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat (również nieklikalny).
Czy potrzebujesz faktury na firmę/organizację?

Zapoznaj się z instrukcją gry „Czwarta Władza” klikając w poniższy obrazek:

Gra sprzedawana jest w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego prowadzonej przez fundację Instytut Dyskursu i Dialogu. Sprzedawane egzemplarze zostały wydrukowane ze środków własnych fundacji Instytut Dyskursu i Dialogu. Sprzedaż nie generuje żadnego zysku dla fundacji, a jedynie pokrywa koszty.