Dołącz do nowegoKLUBU INDID

Chcemy zbudować społeczność osób, które pragną poprawy debaty publicznej w Polsce. Wierzymy, że KLUB INDID da taką możliwość, ponieważ siła społeczności jest zawsze większa niż siła pojedynczych osób. Każdy może dołączyć. Prosimy, zostań naszym stałym patronem (nawet na najniższym, symbolicznym poziomie wsparcia w wysokości 5 zł/mies.) i zasubskrybuj nasz newsletter. To chyba nie za wiele? Zobacz, co zyskasz dzięki uczestnictwu:

Zespół INDID

Poznaj korzyści z dołączenia doKLUBU INDID

Pełen raport

Rozszerzony dostęp do LUPY MEDIALNEJ, który umożliwi generowanie pełnych raportów

Rozszerzony dostęp

Dostęp do wybranych, ekskluzywnych treści, publikacji, video, raportów.

Zjazdy i spotkania

Otrzymasz zaproszenie na wszystkie nasze publiczne kongresy, zjazdy, spotkania i seminaria

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, to oprócz rzeczy wskazanych powyżej, będziesz regularnie otrzymywać zaproszenia na organizowane przez nas seminaria dla Klubowiczów INDID! Chcemy co jakiś czas omawiać ważne książki, które dotyczą mediów, komunikacji społecznej i innych sfer związanych z debatą publiczną. Chcemy też omawiać bieżące tematy z perspektywy chłodnego przeanalizowania wydarzeń ze świata dziennikarstwa i mediów, zarówno polskich jak i światowych. 

Dołącz do nas

Co trzeba zrobić, żeby przystąpić do KLUBU INDID? Wiemy, że prosimy o wiele, ale chcielibyśmy, aby do Klubu dołączały jedynie osoby, które regularnie – choćby w minimalnym stopniu – wspierają finansowo nas i nasze działania. Niestety projekty realizowane z grantów ze źródeł zewnętrznych mają to do siebie, że czasem się pojawiają, a czasem znikają i nie można opierać na nich stabilnej sytuacji finansowej organizacj. Budowanie stałej bazy Darczyńców, to nasze największe wyzwanie i najważniejsze zadanie na najbliższe lata, aby pozostać niezaleznymi od instytucji przyznających dofinansowania. Prosimy zatem – dołącz do grona naszych Darczyńców i ciesz się z uczestnictwa w Klubie INDID!

1. Jeśli chcesz zostać naszym Darczyńcą
a) ustaw stałe zlecenie w banku i wspieraj nas regularnie poprzez naszą stronę (zapraszamy do zakładki wesprzyj nas, a dowiesz się co to oznacza i jak to zrobić)

LUB

b) Wejdź na nasz profil na PATRONITE i wybierz dogodny dla siebie próg wsparcia: https://patronite.pl/indid

2. Wyraź zgodę na subskrypcje naszego NEWSLETTERA (na dole strony)

Dołącz do KLUBU INDID

Jeżeli czujesz, że jesteś gotowy/a do dołączenia do Klubu INDID, daj nam znać,za pomocą poniższego formularza:

Zgoda

Zgoda

Razem możemy zdziałać więcej
Instytut Dyskursu i Dialogu
Instytut Dyskursu i Dialogu