Dobry Dziennikarz 2020

Już 15. grudnia 2020 fundacja Instytut Dyskursu i Dialogu przyzna nagrodę Dobrego Dziennikarza 2020! Corocznie doceniamy w ten sposób dziennikarza/kę lub publicyst(kę), który/a wyróżnił/a się szczególnym przestrzeganiem zasad etyki dziennikarskiej. Nagrodzona zostanie jedna z osób, która w danym roku była najczęściej opisywana i/lub najwyżej oceniana na portalu DobrzyDziennikarze.pl lub wyróżniła się szczególnie etyczną postawą. Spośród 15 takich osób – wybranych wstępnie przez Komisję Konkursową – do finału dostaną się tylko cztery! Głosowanie zakończyło się 8. grudnia o 23:59. Nagroda główna zostanie wręczona podczas Gali Dobrego Dziennikarstwa, 15. grudnia 2020. Więcej szczegółów na temat Gali można znaleźć poniżej.

Głosowanie zakończone! Oto Finaliści:

Regulamin konkursu Dobry Dziennikarz, edycja 2020

Rejestracja na Galę zakończyła się. Każdy kto podczas rejestracji podał swoje imię i nazwisko – powinien otrzymać wiadomość e-mail.

Do zobaczenia ONLINE!

Realizacja Gali możliwa jest dzięki sprzętowi zakupionemu ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach dotacji z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na zadanie pn. “Dobry. Lepszy. INDID!”


Zeszłoroczna Gala Dobrego Dziennikarstwa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zebranych Gości. Relację z tego wydarzenia można zobaczyć TUTAJ. Zwycięzcą okazał się Janusz Schwertner z portalu onet.pl. W tym roku – zgodnie z regulaminem – nie może On brać udziału w Konkursie, choć niezmiennie doceniamy Jego pracę. Wywiad z zeszłorocznym Laureatem możecie zobaczyć tu:

KONTAKT

 

Instytut Dyskursu i Dialogu
ul. Świętej Katarzyny 5/3, 87-100 Toruń

TEL. 509143332
biuro@indid.pl

 

Jeśli chcesz się z nami spotkać i porozmawiać, nie wahaj się, napisz do nas!